פאות רפואיות בהתאמה אישית

פאות רפואיות

מדוע דווקא אצלנו?

 

 • אנו מציעים מבחר רב של פאות רפואיות באורכים ובגוונים שונים, העשויות משיער אירופאי מובחר, טבעי וללא כל טיפול כימי. כאשר המבחר הוא רחב, הסיכוי שכל לקוחה תמצא את הפאה שמתאימה בדיוק לאופיה, למבנה פניה ולמראה החיצוני שלה הם גדולים יותר.

 

 • לצד המקצועיות של סלון אתי שוקרון, הבאה לידי ביטוי באיכות הפאות, הליווי שמעניק צוות הסלון ללקוחות מלא ברגישות ואמפטיה. זאת, מתוך ידיעה שקניית פאה רפואית היא תהליך אמוציונלי, שכרוך פעמים רבות גם בהתאבלות על השיער היפה שאבד.

 

 • סלון אתי שוקרון הוא מקום קטן ואינטימי, המאפשר לכל לקוחה להרגיש בנוח בעת בחירת הפאה, על אף שמדובר בסיטואציה שיכולה להיות מביכה ושרבים יעדיפו להצניע. העובדה שהתאמת הפאה נעשית בנוכחותן של הלקוחה והפאנית בלבד מוסיפה מימד אישי אל כל התהליך, ומחזקת את תחושת הביטחון שיש ללקוחה בעת בחירת הפאה המושלמת עבורה.

 

 • סלון אתי שוקרון מציע ללקוחותיו סרטים למניעת החלקת הפאה הרפואית, כך שניתן יהיה לעשות הכל עם הפאה מבלי לחשוש שהיא תזוז או תיפול.

 

 • לצוות הסלון ניסיון בהתאמת פתרונות לבעיות של אובדן שיער. מעבר לבחירת הפאה האולטימטיבית עבורך, יצייד אותך הצוות בטיפים ועצות כיצד לשמור על הפאה לאורך זמן, כך שתיראה חדשה ומבריקה בעל רגע.

 

שוק הפאות כבר מזמן לא פונה לחרדים ולשומרי מצוות בלבד. בשנים האחרונות עולה הדרישה לפאות בקרב גברים ונשים חילוניים, בשל איבוד שיער על רקע רפואי-נפשי. השיער מהווה עבור גברים ונשים כאחד סממן היכר מרכזי, המעצב במידה רבה את המראה החיצוני שלהם ואף בונה את אישיותם. היכולת להסוות את הידלדלות או איבוד השיער בגין בעיה רפואית או נפשית היא משמעותית עבור האדם המאבד את שיערו, ויש בה כדי לזרז את חזרתו לשגרת חיים תקינה, חרף מצבו הרפואי או הנפשי.

 

בין אם נשירת השיער מתרחשת על רקע טיפולים כימותרפיים לריפוי מחלת הסרטן, בין אם על רקע בעיות הורמונליות, בעיות בבלוטת המגן, מחסור חמור בחלבון או הפרעה נפשית המובילה לתלישת שיער כפייתית (טריכוטילומניה) – צוות סלון אתי שוקרון יידע לבחור את הפאה המושלמת עבור הלקוח.

 

 

החזרים מקופות החולים ברכישת פאות רפואיות / אונקולוגיות

קופות החולים בישראל משתתפות בעלויות רכישת פאה אונקולוגית עבור חולי סרטן. אחוזי ההשתתפות וההחזרים משתנים מעת לעת, לכן המידע המדויק ביותר נמצא באתרי קופות החולים או בסניפים השונים.

 

קופת חולים שירותי בריאות כללית

חולי סרטן שעברו טיפולי כימותרפיה או הקרנה, זכאים להשתתפות במימון רכישת פאה.

 • ביטוח כללית רגיל – החזר של שליש מעלות הפאה, ובכל מקרה לא יותר מעלות מרבית שנקבעה על-ידי הקופה. הזכאות ניתנת פעם בשנה כנגד הצגת חשבונית מס או קבלה מקורית, יחד עם שם המטופל/ת.
 • ביטוח כללית מושלם – החזר של עד 85% מעלות הפאה, ולא מעבר ל-1,331 שקלים. הזכאות ניתנת פעם בשנה ואת הפאה יש לרכוש באופן פרטי. גם כאן יש להציג חשבונית או קבלה מקורית, יחד עם שם המטופל/ת.

למידע המלא >>>

 

קופת חולים מכבי שירותי בריאות

 • ביטוח מגן זהב – החזר של עד 83% מעלות הפאה, ובכל מקרה לא יותר מ-1,429 ש"ח (הנמוך מבין השניים). הזכאות ניתנת פעם בשנה ויש להציג קבלה וחשבונית מס מקוריות.
 • ביטוח מגן כסף – החזר של עד שליש מעלות הפאה, ובכל מקרה לא יותר מ-567 ש"ח. הזכאות ניתנת פעם בשנה ויש להציג קבלה וחשבונית מס מקוריות.

למידע המלא >>>

 

קופת חולים לאומית

באופן כללי, ההחזר הוא שליש מעלות הפאה עד לגובה מרבי של 233 שקלים.
מעבר לכך:

 • ביטוח לאומית כסף – החזר של 80% מעלות הפאה, ובכל מקרה לא יותר מ-618 שקלים. הזכאות ניתנת אחת לשנה.
 • ביטוח לאומית זהב – החזר של 80% מעלות הפאה, ובכל מקרה לא יותר מ-1,544 שקלים. הזכאות ניתנת אחת לשנה.

למידע המלא>>>

 

קופת חולים מאוחדת

ההחזרים ניתנים רק עבור פאה שנרכשה אצל ספק המצוי בהסכם התקשרות עם הקופה.

 • ביטוח מאוחדת עדיף – החזר של מחצית מעלות הפאה, ולא יותר מגובה מרבי של 1,479 שקלים. למידע המלא >>>
 • ביטוח מאוחדת שיא – החזר של מחצית מעלות הפאה, ולא יותר מגובה מרבי של 1,479 שקלים. למידע המלא >>>

 

הנתונים משתנים מעת לעת על דעת קופות החולים ובאחריותן. סלון אתי שוקרון לא יישא בכל אחריות במקרים בהם הנתונים באתר שונים מהמציאות.

 

Comments are closed.