אודותינו

סלון אתי שוקרון – פאנית בסטייל שלך

סלון אתי שוקרון הוקם בבני ברק מתוך מטרה אחת: להתאים לכל אישה את פאת החלומות שלה.

על מנת להגשים את המטרה במלואה, כל הפאות שנמכרות בסלון עשויות מהשיער האיכותי ביותר, וכל לקוחה מקבלת יחס אישי עד למציאת הפאה והתסרוקת שמתאימות לה.

 

  • שיער אירופאי טבעי שלא עבר עיבוד כימי – השיער עובר חפיפה וייבוש טבעיים ואז מעוצב לדגם הפאה הרצוי (תנועתית / חלקה).
  • צבעי שיער טבעיים – השיער לא עובר צביעה / גוונים ומעוצב לפאה בצבעיו הטבעיים בלבד.
  • ייצור פאות בהתאמה אישית לכל לקוחה – התאמה מדויקת לקרקפת באמצעות רשתות לייקרה עדינות והתאמה של התסרוקת למבנה הפנים ולהעדפת הלקוחה.

 

פאנית בבני ברק - סלון אתי שוקרון

 

פאות בהתאמה אישית על-ידי פאנית מקצועית

אנו בסלון אתי שוקרון יודעים, כי בחירת פאה היא לא תמיד דבר פשוט, ולכן מספקים לכל לקוחה שירות אישי וסבלני עד למציאת הפאה המתאימה לה. אצלנו ניתן להשיג פאות ארוכות ופאות קצרות מסוגים שונים ובמבחר גוונים.

 

  •  פאות קאסטם - פאות המיוצרות בהתאמה אישית ללקוחה.
  •  סקינים - פאות עם סיב סינתטי המדמה קרקפת טבעית.
  • Capless - פאות על רשת, ללא בסיס, בעלות נפח וקלות משקל.
  • תחרה קדמית (Lace Front) - פאה עשויה תחרה, עבודת יד, הכוללת תוספת תחרה בקו השיער הקדמי ומהווה פתרון עבור מי שסובלת משיער דליל בחלקו הקדמי של הראש.
  • שיער לפאה - שיעור איכותי וטבעי לחלוטין, שלא עבר כל תהליך עיבוד כימי.
  • שיווק לאנשי מקצוע - סלון אתי שוקרון פאות יוקרה משווק שיער איכותי לסוחרים וליצרנים כמו גם פאות לפאניות, אשר חוזרים שוב ושוב בזכות חומר הגלם האיכותי ובזכות השירות המקצועי.

 

בנוסף אנו מציעים קולקציית תכשיטים ייחודית לסלון אתי שוקרון.

 

אילו סוגי פאות יש לכם?

מתוך רצון להציע ללקוחותינו את הפאות האיכותיות ביותר, שישרתו אותן לאורך זמן, בסלון אתי שוקרון תוכלי למצוא פאות העשויות מ-100% שיער טבעי. הפאות שלנו לא עברו שום טיפול כימי או צביעה, והן יאפשרו לך ליהנות מהמראה הטבעי ביותר שיש.

 

מהן פאות קאסטם?

פאות קאסטם הוא שמן המקצועי של הפאות הטבעיות, העשויות 100% שיער בני אדם גולמי, שנגזז ושלא עבר תהליך עיבוד כלשהו. מדובר בפאות נטולות חומרים כימיים, שנבחרות בקפידה על-ידי מומחים בתחום, ומגיעות מאירופה וממקומות נוספים ברחבי העולם. פאות אלה נחשבות לאיכותיות ביותר מבין כל הסוגים האחרים, והמשמעות היא שהן "מאריכות חיים" וכי תהליך ההסתגלות אליהן הוא נעים וקל.

 

כיצד מיוצרות הפאות שלכם?

הפאות מיוצרות בעבודת יד מקצועית לאחר ניקוי יסודי של השיער. הפאות מיוצרות כך שיתאימו באופן המרבי למבנה הראש ויתלבשו עליו כמו כפפה על היד.

 

האם אוכל למצוא פאה בצבע או גוון שיתאימו לצבע השיער שלי?

כמובן! פאות הקאסטם שלנו מגיעות במגוון רחב של גוונים, על מנת שכל לקוחה שלנו תוכל לבחור פאה עם התאמה מקסימלית לצבע השיער ולגוון הפנים שלה. כמו כן יש לנו פאות באורכים שונים ועם ניואנסים כאלה ואחרים (קצרות, ארוכות, באורך הכתף, עם פוני ובלי וכן הלאה).

Comments are closed.