תיקון וחידוש פאות

תיקון וחידוש פאות

אתי שוקרון מחדשת לך את הפאה ברמה גבוהה שלא הכרת. לא יאמינו לך שלא קנית פאה חדשה!

 

חידוש או תיקון פאות כולל לא מעט פעולות שצריך לעשות על מנת שהפאה תקבל מראה של פאה חדשה, בין השאר:

 

הקטנת ראש הפאה / הגדלת ראש הפאה

הקטנת ראש הפאה או הגדלת הראש נעשה על ידי בנייה מחדש של הרשת. כאשר הרשת שהייתה בשימוש רב התרחבה וכבר אינה עומדת כמו שצריך על ראש האישה, יהיה צורך בהקטנת ראש הפאה. ולהיפך, אם הרשת נהייתה קטנה מסיבות שונות, יהיה צורך להגדיל אותה.

 

מילוי והוספת שיער

עם הזמן והחפיפות, הפאה מאבדת לא מעט משיערותיה ובמשך הזמן היא נעשית דלילה ובעלת מראה לא מלבב. במקרה כזה יהיה צורך לעשות מילוי לפאה. שזירת שערות חדשות צריך להיעשות במקצועיות, משום שכשזה נעשה בצורה לא מקצועית עלול היווצר מראה לא אחיד וגולש של שערות הפאה. אתי שוקרון תשזור לך שערות חדשות בפאה מבלי שיראו זאת, ברמה מקצועית גבוהה.

 

הארכה או קיצור הפאה

במהלך השנים הפנים הרבה פעמים משתנות, לעיתי משמינות ולעיתים מרזות, והאורך הישן של הפאה כבר לא כל כך הולם את צורת הפנים. במקרה כזה ייתכן והלקוחה תרצה בסך הכל להאריך מעט את השיער או לקצר אותו.

 

שינוי התסרוקת

לפעמים הלקוחה לא תסתפק רק בקיצור או הארכת הפאה אלא בשינוי משמעותי בתסרוקת הפאה. ישנן לקוחות רבות שבאות עם פאה ארוכה וחומה ומשנות אותה לפאה בתסרוקת "שפרה" קצרה ושחורה. השינוי יכול להיות גם רק בהחלפת השביל, משביל אמצע לשביל בצד או ההיפך וכדו'.

 

צביעת הפאה והוספת גוונים

שינויי מזג האוויר, השמש הקופחת על הראשים והימצאותם של חלקיקים כימיים באוויר גורמים לפאה לדהות ולשנות מצבעה המקורי במשך הזמן. ולכן על מנת לתת לפאה מראה חדש ויפה אפשר לצבוע את הפאה. צביעת הפאה לא נעשית רק בשל דהייתה, אלא לעיתים גם מאותה סיבה שהזכרנו קודם – כאשר הפנים משתנות והצבע לפעמים כבר לא כל כך מתאים לפנים, הפתרון הוא לצבוע אותה מחדש בצבע הנכון.

Comments are closed.