איך לשמור על הפאה לאורך זמן?

איך לשמור על הפאה

כך תשמרי על הפאה שלך לאורך זמן

על מנת להבטיח, ככל שניתן, שהפאה שלך תשמור על המראה המיוחד שלה ותמשיך להבריק ולהיראות ממש כמו שיער טבעי, חשוב לטפל בה כמו שצריך. הצוות המקצועי של אתי שוקרון פאות איכות אסף עבורך את כל המידע הדרוש לשמירה על פאת קאסטם זוהרת ויפה.

איך חופפים פאה?

אם את משתמשת בפאה באופן יומיומי, חשוב שתחפפי אותה אחת לחודש על מנת שתשמור על הברק ועל המראה הטבעי. ההמלצה היא לתת את הפאה לחפיפה על ידי פאנית מקצועית, על מנת להבטיח שהיא תתבצע על הצד הטוב ביותר, אולם אם מדובר בפאה קצרה תוכלי לבצע את החפיפה לבד, אם תקפידי על הכללים הבאים:

 

  • ככלל, מומלץ לחפוף פאות בשמפו נקה 7 לשיער יבש (הבקבוק האדום).
  • אופן החפיפה: שוטפים את הפאה במים חמימים. ממלאים את היד בשמפו ומורחים בעדינות על כל השיער. לאחר מכן מקציפים גם את הרשת ואז שוטפים את הפאה וסוחטים (לא מסרקים). לאחר השטיפה יש לחפוף את הפאה בקונדישנר.
  • השימוש בקונדישנר: לקבלת התוצאות הטובות ביותר מומלץ לחפוף עם קונדישנר נקה 7 לשיער יבש (הבקבוק הוורוד). ממלאים את היד בקונדישנר ומורחים בעדינות על כל הפאה, מבלי להתקרב לכיפה של הסקין. מברישים את הפאה בעדינות באמצעות מברשת בעלת שיניים רחבות ופותחים את הקשרים. משרים בין 10 ל-20 דקות ושוטפים היטב. סוחטים את הפאה ומספיגים במגבת. לאחר הסחיטה מסרקים את מקום השביל ומייבשים על ראש בובה.
  • מניחים לפאה להתייבש באופן טבעי. ורק כשהיא לחה אפשר בעדינות לעבד את קצוות השיער בפן.

איך לשמור על פאה בין חפיפות?

חשוב לזכור, כי פאה היא שיער שנתפר על גבי רשת לייקרה דקה ועדינה. אם הרשת סופגת לכלוך – היא מיד מעבירה אותו לפאה, ואז היא הופכת להיות דביקה והשיער שלה מתייבש ונהרס כתוצאה מהלכלוך. על מנת שזה לא יקרה, חשוב לשמור על שיער נקי מתחת לפאה. הקרקפת שלנו מפרישה כל הזמן שומן וקשקשת, ולכן יש לדאוג לבצע חפיפות תדירות של השיער הטבעי. בנוסף, חשוב לחבוש את הפאה רק על שיער יבש, על מנת לשמור על הרשת שלא תתרחב ותתבלה.

 

טיפים לטיפוח הפאה בקיץ

 

רוצים את זה גם באתר שלכם?

העתיקו את הקוד:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.