פאות זה לא רק לחרדים…כן, זה גם לבני גיל הזהב!

פאה רפואיתגם בתקופת גיל הזהב, לא נפגם רצונן של נשים רבות לשוות לעצמן מראה מכובד ואסתטי. ישנם החושבים
כי אנשים מבוגרים טרודים כל היום רק בבעיות רפואיות חמורות, אך לעיתים הדברים הקטנים כמו האופן שבו הם נראים, תסרוקת חדשה או בגד מיוחד הם דווקא אלו שישפרו את יומם. מגבלות הגיל או מחלות מסוימות מונעות מנשים מבוגרות רבות להרגיש נפלא עם עצמן מסיבה פשוטה אחת – שיערן אינו מלא כשהיה בעבר או שכתוצאה ממחלה או טיפולים שיערן נחלש ואולי אף נשר לחלוטין. לא לכל בעיה בגיל הזה יש פתרון פשוט – אך לבעיית נשירת השיער בקבוצת הנשים המבוגרות ישנו פתרון אחד יעיל ומוצלח שיפתור את הבעיה – פאה רפואית בהזמנה אישית.

 

חשוב לבחור סלון פאות אשר מציע מבחר גדול ומיוחד של פאות רפואיות בעיצובים וגוונים שונים. הפאות מורכבות  משיער אירופאי מובחר וטבעי שאינו מטופל בחומר כימי כלשהו. כל לקוחה, בין אם צעירה הסובלת מנשירת שיער או מבוגרת שמבקשת להחיות את מראה, כל מי שמגיעה לסלון פאות איכותי תמצא את הפאה שמתאימה בדיוק לאופייה, למבנה פניה ולמראה החיצוני שלה.

 

סלון פאות צריך להציעה ליווי צמוד, מלא ברגישות ואמפטיה המוענק על ידי צוות הסלון ללקוחות. קניית פאה רפואית היא תהליך אמוציונלי, המשלב בין פתרון לבעיה שנוצרה וקבלה של המצב הקיים –  הסלון של אתי שוקרון הוא מקום קטן ואינטימי, המאפשר ללקוחה להרגיש בנוח בעת בחירת הפאה, על אף שמדובר בסיטואציה שיכולה להיות קשה רגשית. התאמת הפאה נעשית בנוכחותן של הלקוחה והפאנית, במעמד אישי וצנוע, השומר על כבודה של הלקוחה לכל אורך התהליך.

 

לצוות הסלון ניסיון רב במציאת פתרונות לבעיות של אובדן שיער. הרכישה בחנות לא מסתיימת בהתאמת עיצוב הפאה ללקוחה. הלקוחה תקבל בנוסף הדרכה כיצד לשמור על הפאה לאורך זמן, כך שתיראה חדשה ומבריקה בכל רגע. יחד עם הפאה מסופקים ללקוחה גם סרטים למניעת החלקת הפאה הרפואית, כך שניתן יהיה לעשות עם הפאה הכול, מבלי לחשוש שהיא תזוז או תיפול.

 

שוק הפאות עבר בשנים האחרונות מהענקת פתרונות הלכתיים למגזר החרדי למתן שירות לכלל האוכלוסייה. בשנים האחרונות הביקוש לפאות בקרב גברים ונשים חילוניים גובר כל הזמן, גם בשל איבוד שיער על רקע רפואי-נפשי. השיער מהווה עבור גברים ונשים כאחד סממן היכר מרכזי, המעצב במידה רבה את המראה החיצוני שלהם ואף בונה את אישיותם. ככל שאנו מתבגרים נפגמת יכולתו של השיער לחדש את עצמו ואיכותו מתדרדרת. היכולת להסוות את התדלדלות או איבוד השיער בגין בעיה רפואית או פשוט עקב הזדקנות היא קריטית על מנת להמשיך לנהל חיי שגרה מלאי ביטחון.

 

חולי סרטן המבקשים לרכוש לעצמם פאה זכאים להשתתפות חלקית מצד קופות החולים. אחוזי ההשתתפות וההחזרים משתנים מעת לעת.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.