תוספות שיער: טרנד עולמי

תוספות שיער והארכות

תוספות שיער הן פתרון מצוין לכל מי שזקוק להארכה ולמילוי של השיער הטבעי. הארכת שיער מסוג זה מאפשרת לקבל מראה מלא, ארוך ורב-נפח, תוך כדי שימוש בשיער הטבעי וניצול יתרונותיו. זו אפשרות מצוינת למי שאינו מעוניין להשתמש בפאה, המכסה את כל השיער הטבעי ומאלצת אותנו לכסות למעשה את כל השיער הטבעי שלנו. זו הסיבה שתוספות שיער לא תמיד מתאימות למי שסובל מבעיות של שיער דליל או נשירה.

 

בניגוד לנהוג לחשוב, לא רק מפורסמים וידוענים משתמשים בתוספות ובהארכות שיער. אומנם זה בהחלט נפוץ בתעשיית הבידור, ובייחוד כאשר צריכים מראה שיער מלא ומרשים; אך רבים כמוני וכמוך עושים שימוש בשיטה זו (ובעיקר נשים). תוספות השיער יכולות להיות עשויות משיער מלאכותי או טבעי.

 

הנה כמה מהשיטות הקיימות כיום לחיבור תוספות מלאכותיות לשיער הטבעי.

 

תוספות שיער עם קליפסים

השיטה המהירה והנוחה ביותר לטווח הקצר (לפני אירוע, למשל). תוספות השיער מתחברות לשיער הטבעי באמצעות קליפסים, וניתנות להסרה באותה המהירות ברגע שאין בהן צורך. אין צורך להתעסק עם דבקים מסוגים שונים, ורצוי להסיר את תוספות הקליפסים בזמן השינה. מכיוון ששיטה זו דורשת לא מעט שיער טבעי שיכסה על התוספות, החסרונות הם שלרוב ניתן לחוש בנוכחותן של התוספות, אם במגע יד על גבי השיער ואם במבט בוחן (מראה מעט תפוח יותר באזור הקליפסים, אך לא תמיד).

 

הארכות שיער באמצעות הדבקה

חיבור של קצוות שיער באמצעות דבק מיוחד, עמיד למשך מספר חודשים עד חצי שנה. עמידות הדבק לתקופות ארוכות יחסית גורמות לנשים רבות לבחור דווקא בשיטה זו, על פני שיטות מתקדמות אחרות שפותחו בתחום. אחד החסרונות בשיטה הוא הקושי להסיר את הדבק מהשיער לאחר מכן.

 

עיבוי שיער בשיטת החרוזים

חיבורי החרוזים קטנים ובלתי מורגשים, לרוב, והם הופכים את תוספות השיער לחלק מובנה מהשיער הטבעי (עד כדי שאפשר להתנהג איתן כרגיל – לחפוף, להבריש ועוד). ניתן גם להשתמש במיקרו-חרוזים קטנים אף יותר, המגיעים בצבע השיער וכלל אינם נראים לעין.

 

מילוי שיער עם חיבור קרטין / הלחמת שיער

אחת מהשיטות היעילות ביותר לחיבור תוספות לשיער הטבעי. מבוצעת באמצעות חימום קרטין או פולימר כלשהו וחיבור התוספות המלאכותיות לשיער הטבעי. מכיוון שהחיבור בוצע באמצעות חימום והלחמה, השיער הנוסף נראה המשך טבעי לחלוטין של השיער הרגיל וכמעט שלא ניתן לחוש בהבדל. למרות שהלחמת קראטין עמידה במים חמים ובייבוש שיער, יש לזכור שחימום יתר וממוקד של התוספות – אם על-ידי פן או אם באמצעי אחר – כן עלול להמס את ההלחמה בסופו של דבר, להפריד בין התוספות לשיער הטבעי וליצור מראה שיער פרוע ולא אחיד.

 

תוספות שיער לגברים

בניגוד לנהוג לחשוב, לא רק נשים משתמשות בתוספי שיער והדבר הפך לנוהג נפוץ גם אצל גברים הסובלים מהתקרחות ומשיער דליל. התוספות וההארכות המוצעות לגברים שונות מעט במהותן מאלו המוצעות לנשים, משום שעליהם לתת מענה למצבים שונים.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.