האופנה המעודכנת בפאות היוקרה

במשך שנים רבות נשים שביקשו לכסות את ראשן היו מוגבלות במגוון הפאות שהן יכולות לבחור מבינן. מרבית הפאות נראו אותו דבר, יוצרו באותו תהליך והציעו סגנון אחיד. כיום תחום הפאות התפתח מאוד ומציע מלבד שלל תסרוקות, גוונים ותספורות פאות יוקרה משיער אמיתי אותן ניתן לעצב ולהתאים למבנה הפנים של כל אישה…

פאות ארוכות במראה טבעי

 

בעבר מרבית הפאות נראו כך: שיער חלק, אורך קארה, בצבע אחיד. הצעירות יותר לרוב בחרו בפאות בעלות שיער גולש בגלים לעבר הגב. האחידות הזו הסגירה למרחקים את הפאה נוכרית ויצרה אופנה חד גונית. עבור מי שהשקיעה אלפי שקלים בפאה המחזה של נשים רבות החובשות את אותה הפאה בדיוק צרם מאוד. לכן האופנה כיום בעולם הפאות היא לייצר עבור כל אישה פאה יחודית העשויה בדיוק על פי מידותיה ומעוצבת בצורה שתחמיא לה, ותתאים לצבע עורה, למבנה פניה ולרצונותיה האפנתיים. הפאות שאנו מייצרות מציעות מקסימום מראה טבעי, והכל בהתאמת עיצוב ששם דגש על מראה אישי ומתכתב עם צו האופנה.

 

 

נשים שמבינות דבר או שניים בנושא סגנון ואופנה כבר לא מסתפקות בפאה הנכרית הסטנדרטית ומבקשות פאה משיער איכותי שניתן לעצב על פי רצונן. אם בעבר היה קושי לייצר פאות שישתלבו באופן טבעי עם ראשן של הנשים, כיום נוצרו פתרונות טכנולוגיים המאפשרים לייצר פאות עם קו חיבור דק המתמזג באופן מושלם עם הקרקפת ומציג מראה מודרני ומוקפד שנראה ממש כמו שיער טבעי.

 

חובשות פאה רבות נאלצו בעבר להסתיר את קו החיבור על המצח באמצעות פוני, אך היום רבות משתמשות ב "סרט מצח" המסוגל להסתיר לגמרי את קו החיבור. אל הסרט ניתן לחבר קצוות שיער מלאכותי ועם חבישת הפאה על הראש, מעבירות הנשים את הקצוות האלה מקדמת המצח לאחור (מעל הפאה) וכך מוסתר קו החיבור והמראה כולו נראה כצמיחה טבעית.

 

חידוש טכנולוגי נוסף המאפשר ליצר פאות יוקרה בעלות מראה מוקפד הוא בנושא הפאות המכילות שיער מתולתל. רוב השיער המיובא למטרות פאה נגזר מראשן של נשים במזרח הרחוק, מזרח אירופה וברזיל. השיער הוא חלק ברובו או גלי. כיום יש מכונות שבהן ניתן לעצב את השיער באופן מתולתל וקבוע. ניתן לייצר פאות עם שיער מתולתל מעט או שיער מלא תלתלים רכים ואווריריים. שינוי מהותי נוסף הוא באופן החיתוך ובאורך הפאות. בעבר כאמור כמעט כל הנשים התהדרו בפאה שהגיעה עד קו הכתף – אך היום הפאות מסופרות ומעובדות ומאפשרות להציע שלל חיתוכים ותספורות ייחודיות שיהפכו את הפאה לאינדיבידואלית. החיתוך המיוחד מאפשר לטשטש את נקודות החיבור הבולטות בין הפאה והראש כמו באזור המצח או האוזניים. פאות יוקרה מורכבות על גביי "רשת אוויר" המצמידה את השיער בצורה מצוינת למצח ולעוף ומאפשרת גם לאוויר לקרר את הקרקפת.

 

הפאות האיכותיות של אתי שוקרון מאפשרות צביעה, וכמו בכל תחום גם כן קיימים שינויים מרחיקי לכת שמאפשרים צביעת פאה בשלל צבעים כאשר אין צורך להתפשר ולבחור מבין מבחר מצומצם של פאות.

 

אנו מזמינים אתכן אלינו לסלון להתרשם מהמבחר הענק ולקבל שירות מכל הלב שמתאים פאה מיוחדת לכל אחת ואחת.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.